simple website templates
Mobirise

Nabız Araştırma sağlıklı seçmen tercihleri anket ve araştırma sonuçları ile bölgesinde güvenilirliğini kanıtlamış tarafsız objektif çalışmalarıyla aranan bir firma haline gelmiştir.


NABIZ ARAŞTIRMA VE KAMUOYU HİZMETLERİ
Kamuoyu Araştırma sektöründe bölgesel anlamda Antalya Burdur Isparta il ve İlçelerinde faaliyet gösteren NABIZ ARAŞTIRMA amaç olarak doğru bilginin önceliğine,doğru bilginin doğru kişilerle alınabilineceğine inanan şeffaf açık ve planlı yenilikçi çalışma ilkelerini benimseyen bir firmadır. Nabız Araştırma sağlıklı seçmen tercihleri anket ve araştırma sonuçları ile bölgesinde güvenilirliğini kanıtlamış tarafsız objektif çalışmalarıyla aranan bir firma haline gelmiştir.

VİZYONUMUZ
Kamuoyu araştırma sürecindeki tüm hizmetleri müşterilerimize tek bir noktadan sunan ve Bölgesindeki en kaliteli işini en düşük maliyetle yapan Kamuoyu araştırma firması olmaktır. Tüm Kamu Kurum ve kuruluşları başta olmak üzere özel sektörde dahil her türlü mal, malzeme , hizmet alanında güvenilen kaliteli ürünleri en uygun fiaatlarla piyasanın ihtiyaçlarını karşılamaktır.
MİSYONUMUZ
Pazar araştırma sektöründe etik değerlere sadık kalarak kaliteli veri sağlayan, teknolojisiyle fark yaratan ve sonsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışan lider bir saha araştırma firması olmaktır.

Kamuoyu Araştırma Çalışmaları

Nasıl Bir Anketi Uygulamalıyım ?

Her anketin ortak yönleri olsa da, aslında kendine has tasarımlardır…
Bir anketi tasarlarken öncelikle o konu hakkında detaylı bilgi edinmek şarttır.
Örneğin bir çalışan memnuniyeti anketi, bir fabrika için ayrı, banka için ayrı, okul için ayrı tasarlanmalıdır.
Daha önce tasarlanmış anketler incelenmeli ve eleştiriye tabi tutulmalıdır. Tüm sorular hazırlandıktan sonra sıkı bir eleme yapılmalı gereksiz sorular çıkarılmalıdır.
Hazırlanan anket için bir istatistikçinin ve bir sosyologun onayı alınarak uygulamaya geçilmelidir.
Anket Tasarımı daha sonaki aşamaları da direkt etkileyeceğinden son derece titiz olunmalıdır.

Anket Saha Uygulamaları

Türkiye genelinde anket uygulamalarını, dinamik ekibimizle en güvenilir şekilde yapmaktayız. Anket uygulamalarında doldurulan metinlerin güvenilir olması gerekmektedir. Saha kontrol ekiplerimiz tarafından anketörlerimizin güvenilir veri toplayabilmesi için her türlü kontroller eksiksiz yerine getirilmektedir. Anket uygulamalarının en zor ve vakit alan bu kısmında profesyonel ekiplerle çalışılmasının şüphesiz önemi büyüktür. Biz İkon Danışmanlık olarak kendi işlerimizin saha çalışmasını da yine kendi ekiplerimiz tarafından gerçekleştirdiğimiz için bu zor aşamayı güvenilir ve gurur verici bir şekilde tamamlarız.

Veri Girişi

Uygulanan anket metinlerinin istatistiksel paket programlara girişi sırasında yaşanan sistematik hatalar analisti son derece zor durumda bırakmaktadır.
Veri girişi konusunda özel olarak yetiştirdiğimiz ve sadece veri girişi yapan elemanlarımız sayesinde sıfır hata ile veri girişlerinizi yapıyoruz. 

Hangi Analizler Yapılacak? Nasıl Raporlanacak?

Anket sonuçlarının en verimli şekilde analiz edilip, anlaşılır bir dil ve üslupla raporlanması ve görsel sunumla desteklenmesi o anketten maximum fayda elde etmemizi sağlar.
Hangi analizin nerede kullanılacağı yılların tecrübesi ile ancak öğrenilmektedir, hangi tür anket analizinde, nasıl bir üslupla raporlama yapılacağı da ayrı bir uzmanlık konusudur.
Firmamızın İstatistik mezunu ve akademik eğitimli analistleri ile anketlerinizin sonuçları bütün detayları ile ortaya konulup, raporlaması hazırlanmaktadır. 

Müşteri Memenuniyet Araştırmaları

Müşterilerinizin size karşı düşüncelerini belirli periyotlarla ölçmenizi kapsar.
Müşteri memnuniyeti anketleriyle müşterinizin zaman içerisinde ürün ya da hizmetinize karşı oluşabilecek eleştirilerini, beğenilerini ifade imkanı sunarak ilişkinizi daima sıcak tutmanızı hedefler.
Müşteri Memnuniyeti Araştırması üç farklı şekilde yapılmaktadır:
• Hoşgeldin Anketi
• Nasıl Gidiyor Anketi
• Neden Kaybettik Anketi
Çalışan Memnuniyeti Anketi
Çalışanlarınızın kurumunuza karşı düşüncelerini belirli aralıklarla ölçmenizi kapsar.
Sunduğunuz ürün ya da hizmeti üretenlerin zaman içerisinde çalışma koşullarınıza ve kurumunuza karşı oluşabilecek tepki ve eleştirilerini, beğenilerini ifade imkanı sunarak, çalışanlarınızla ilişkilerinizi daima sıcak tutmanızı sağlar. Çalışan memnuniyeti anketlerinde kurumun – şirketin ihtiyacına göre anket ve uygulama yöntemi belirlenip raporlama aşamasında uzman analistlerimiz memnuniyet kriterleri arasında model oluşturarak nokta atışı olarak nelerin çalışanlarınızın memnuniyetini ne derece etkilediğini belirlerler. Bu, hedefe hızlı ulaşmanızı ve doğru aksiyona geçmenizi sağlar. 

Sıkça Sorulan Sorular

Cevap 1

Cevap 2

Cevap 3

İLETİŞİM

Ayanoğlu Mahallesi 2003 Sok. Altındal Apt. No:3 Kepez / Antalya

Telefon: 0 242 326 88 76
Cep Telefonu: 0532 407 73 78 
Email: [email protected]

© Copyright 2018 Nabız Araştırma - All Rights Reserved